Nasze kadetki z brązowym medalem

Siatkarska drużyna kadetek KS Sparta Paczków odniosła nie lada sukces. Nasze siatkarki, które prowadzi trener Jarosław Soszek, zajęły III miejsce Mistrzostwach Województwa Opolskiego.

Finałowy turniej mistrzostw Opolszczyzny w tej kategorii wiekowej odbył się w Nysie w dniach od 3 do 4 marca. W zawodach uczestniczyły cztery, wyłonione we wcześniejszych eliminacjach, najlepsze zespoły z województwa opolskiego - SMS Opole, NTSK Nysa, MMKS Kędzierzyn-Koźle oraz Sparta Paczków.

Siatkarki Sparty sprawiły miłą niespodziankę, bo w silnej stawce ścisłego finału nie były faworytkami do podium. W meczu o III miejsce paczkowianki spotkały się z drużyną MMKS Kędzierzyn-Koźle i, choć w opiniach fachowców pewniakiem był raczej zespół rywalek, to podopieczne trenera Jarosława Soszka poradziły sobie znakomicie. Co prawda pierwszy set nie zapowiadał finalnego sukcesu, ale w kolejnych częściach spotkania górą były już "Spartanki" - konfrontacja zakończyła się wygraną Sparty 3:1 (16:25, 25:22, 25:17, 25:21).

Dzięki temu nasze siatkarki uplasowały się w pierwszej "trójce" mistrzostw i tym samym wywalczyły awans do 1/8 Finału Mistrzostw Polski Kadetek. Turniej odbędzie się w Świdnicy w dniach od 23 do 25 marca 2012 r., a - obok Sparty Paczków - wezmą w nim udział zespoły z Zielonej Góry, Środy Wielkopolskiej i Świdnicy (Wicemistrz Polski 2011 r.).

Siatkarska kadra kadetek KS Sparta Paczków: Katarzyna Hołowacz, Karolina Hołowacz, Marta Syc, Jagoda Gaweł, Kamila Jankowska, Anna Stachera, Sandra Poller. Trener: Jarosław Soszek.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...