Remis ze Starowicami

VS

 

 

W ładne słoneczne popołudnie przyszło nam oglądać naszych piłkarzy przeciwko LZS Starowice. Od samego początku meczu SPARTA ruszyła do śmiałych ataków a Starowice nastawione były jedynie na kontrataki. W 10 minucie po brzydkim i chamskim faulu zawodnika gości sędzie nie wahał się i pokazał mu czerwoną kartkę. W tym momencie było pewne że jedyne co będzie robić drużyna przeciwna to kontry a my będziemy prowadzić atak pozycyjny. I tak się stało.Spartanie konstruowali akcję za akcją lecz brakowało finalnego podania aby postawić przysłowiową kropkę nad i. Aż doszło do 28minuty w której wykonywaliśmy rzut rożny. Po dośrodkowaniu Mateusza Szwargi, obrońcy wybili piłkę na 18 metr boiska, do której dopadł Rafał Bobiński i przepięknym strzałem zdjął "pajęczynkę" z bramki Starowic. Aż ręce same składały się do oklasków patrząc na taką bramkę. Parę minut później kolejny rzut rożny dla Sparty, piłka zagrana po ziemi na 11metr do które pierwszy dobiega Tomek Robak i strzela po długim rogu ale bramkarz wyciągnięty jak długi wybija piłkę na rzut rożny. W ostatnich sekundach I połowy niebezpieczne podanie do naszego bramkarza wykonał obrońca, a o mały włos zawodnik gości uprzedziłby Gawdanowicza. II połowa rozpoczęła się od kolejnych ataków Sparty, lecz znów brakowało tego czegoś. w 65 minucie po dośrodkowaniu gości, ich zawodnik strzela głową obok Gawdanowicza. W 70 minucie wykonujemy podanie ze środka boiska na lewą stronę do Konrada Jędrochy, który zdecydował wpaść w pole karnym. I tak właśnie zrobił przy czym nie przepisowo zatrzymywał go obrońca gości. Sędzia nie wahał się ani sekundy i wskazał na "wapno". Do piłki podszedł etatowy strzelec rzutów karnym czyli Mateusz Szwarga. Niestety Kawior pomimo dobrego meczu nie miał szczęścia z rzutem karnym ponieważ przestrzelił go minimalnie. W ostatnich 10minutach mieliśmy jeszcze kilka akcji po których najbliżej strzelenia bramki był Daniel Bogdanowicz lecz z linii bramkowej wślizgiem piłkę wybił obrońca.

Po meczu najbardziej zasmuceni byli nasi piłkarze, którzy wiedzieli że oddali punkty. Szkoda straconych punktów po ładnej grze lecz jak to w piłce bywa nie zawsze można wygrywać. Trzymajmy kciuki w następnych meczach a będzie dobrze.

SPARTA - LZS Starowice 1:1

Gawdanowicz-Śleziak-Kilian-Harmata-Kowalski-Jędrocha-Kolasa-Bobiński-Gucwa-Szwarga-Robak grali także 46min. Bogdanowicz i Wróblewski, 60min. Krótkiewicz

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...