Sparta z Pucharem!

W sobotę 21 lipca 2014r. paczkowscy piłkarze rozegrali pierwsze mecze sparingowe w ramach IV Turnieju „Lądeckie Lato Piłkarskie”. Sparta Paczków okazała się najlepszą drużyną w sobotnie, upalne południe i wróciła do Paczkowa z Pucharem Burmistrza Lądka Zdroju.

Początek turnieju nie zapowiadał jednak tak optymistycznego zakończenia. W pierwszym meczu Spartanie ulegli drużynie gospodarzy KS Trojan Lądek Zdrój 2-0, chociaż wynik spotkania nie odzwierciedlił do końca wydarzeń na boisku. Na szczęście był to tylko „falstart” paczkowian, którzy w następnych meczach udowodnili swoją wyższość nad rywalami.

W kolejnym meczu zawodnicy Sparty pokonali 2-0 zespół KS Dynamo Javornik. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Przemysław Osuchowski oraz Michał Jasiok. W ostatnim meczu Spartanie zmierzyli się z drużyną KS Polonii Jaszowice, która na co dzień występuje w dolnośląskiej lidze okręgowej. Sparta Paczków pokonała niżej notowanego rywala aż 7-1 po bramkach Michaliszyna (x2), Jasioka, Niziołka, Cymary, Kiliana oraz jednej bramce samobójczej.

Po wszystkich rozegranych meczach drużyny z Paczkowa, Lądka Zdroju oraz Jaszowic zgromadziły na swoich kontach po 6 punktów, więc o ostatecznym zwycięstwie w turnieju decydował bilans bramek. Sparta Paczków z 9 strzelonymi oraz 3 straconymi bramkami zakończyła rozgrywki na pierwszym miejscu. Naszej drużyny nie ominęły także nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został Łukasz Michaliszyn, który popisał się dwoma trafieniami oraz jedną asystą.

Sparta Paczków wystąpiła w składzie: Czarnecki – Podobiński, Jasiok, Śleziak, Szafarski – Osuchowski, Kilian, Bobiński, Niziołek- Sypek, Michaliszyn oraz Cymara, Wandzel.

Kolejny sprawdzian formy naszych zawodników już w środę 23 lipca 2014r. o godzinie 18-00. Drużyna Sparty podejmie zespół dolnośląskiej ligi okręgowej LKS Iskra Jaszkowa. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Paczkowie.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...