Sparta pokonała Iskrę

W środowe, deszczowe popołudnie nasi piłkarze zwyciężyli 5-2 w meczu sparingowym przeciwko drużynie Iskry Jaszkowa Dolna. Sparta bardzo szybko zdominowała rywala i wyszła na prowadzenie już w pierwszych minutach spotkania, kiedy dokładne dośrodkowanie Krzysztofa Niziołka z rzutu wolnego wykorzystał Michał Sypek. Szybko strzelona bramka wprowadziła duże rozluźnienie w poczynaniach żółto-czerwonych. Jego skutkiem było dużo strat w środku boiska, które stały się okazją do kontrataków dla drużyny gości. W 40 minucie jedna z takich akcji doprowadziła do wyrównania, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1.

Po przerwie obraz meczu nie uległ zmianie. Drużyna Sparty nadal prowadziła grę, dłużej utrzymywała się przy piłce i stwarzała sytuacje podbramkowe, jednak skuteczność naszych piłkarzy pozostawiała wiele do życzenia. Mimo przewagi żółto-czerwonych to goście zdobyli pierwszą bramkę w drugiej połowie i wyszli na prowadzenie 2-1. Odpowiedź Sparty była jednak błyskawiczna. Po dokładnym podaniu Kowalskiego do wyrównania doprowadził Bogdanowicz. Z każdą upływającą minutą gospodarze grali coraz lepiej i co najważniejsze poprawili skuteczność, czego efektem były kolejne bramki naszych piłkarzy. Sparta wyszła na prowadzenie 3-2 po kolejnym trafieniu Bogdanowicza. Na 4-2 podwyższył Jasiok, wykorzystując zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Nizołka. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania nie myląc się w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem, a asystę zaliczył Śleziak.

Sparta Paczków 5-2 Iskra Jaszkowa Dolna.

Bramki dla Sparty: Michał Sypek, Daniel Bogdanowicz (x2), Michał Jasiok (x2)

Sparta: Czarnecki (’46 Gawdanowicz)- Kowalski, Śleziak, Jasiok, Szafarski- Niziołek, Kilian (’60 Hejdak), Bobiński, Michaliszyn- Sypek, Cymara (’46 Bogdanowicz).

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...