Raport z przygotowań


Drużyna Sparty Paczków rozegrała w ostatnich dniach kolejne mecze sparingowe w ramach okresu przygotowawczego. W sobotę 26 lipca podopieczni Marcina Krótkiewicza pokonali na Stadionie Miejskim w Paczkowie ekipę Orła Ząbkowice Śląskie 4-3. Spartanie wystąpili w następującym składzie: Czarnecki ('46 Gawdonowicz)- Podobiński ('30 Bogdanowicz), Jasiok, Kilian, Kowalski - Niziołek, Bobiński, Olszewski, Michaliszyn - Sypek, Gucwa. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Gucwa, Niziołek (x2) oraz Michaliszyn.

W środę 30 lipca nasza drużyna uległa na wyjeździe drużynie Polonii Nysa 1-0. Sparta Paczków wystąpiła w następującym składzie: Gawdonowicz ('46 Czarnecki)- Kowalski, Jasiok ('20 Hejdak), Bogdanowicz, Olszewski - Gucwa, Bobiński, Kilian, Michaliszyn - Sypek ('75 Cymara), Krótkiewicz.

Następny mecz sparingowy Sparta Paczków rozegra w piątek 1 sierpnia o godz. 18-00. Podopieczni Marcina Krótkiewicza zmierzą się z drużyną Unii Złoty Stok. Będzie to ostatni sprawdzian formy naszych zawodników przed inauguracją sezonu 2014/2015.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...