Wygrana z Unią

W piątek 1 sierpnia 2014r. Spartanie rozegrali ostatni mecz sparingowy w ramach okresu przygotowawczego. Na Stadionie Miejskim w Paczkowie Sparta Paczków pokonała Unię Złoty Stok 2-0.

Podopieczni Marcina Krótkiewicza wyszli na prowadzenie już w pierwszej połowie spotkania. W 35 minucie dośrodkowanie Niziołka z rzutu rożnego na bramkę zamienił Kilian. Druga bramka dla naszej drużyny padła w drugiej połowie meczu. Asystujący przy pierwszej bramce Niziołek popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego, uderzając piłkę w samo okienko i nie dając żadnych szans bramkarzowi gości.

Sparta wystąpiła w następującym składzie: Czarnecki ('46 Gawdonowicz) - Kowalski, Bogdanowicz, Hejdak, Olszewski - Niziołek, Kilian, Bobiński, Michaliszyn - Sypek, Gucwa oraz wchodzący z ławki rezerwowych Podobiński, Cymara, Szwarga.

Tym samym drużyna Sparty Paczków zakończyła przygotowania do sezonu 2014/2015. W sobotę 9 sierpnia 2014r. podopieczni Marcina Krótkiewicza zmierzą się w wyjazdowym meczu z drużyną OKS Olesno w ramach pierwszej kolejki opolskiej IV ligi.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...