Zapowiedź 2 kolejki IV ligi

Po wyjazdowej porażce naszych piłkarzy w Oleśnie w pierwszej kolejce opolskiej IV ligi, drużynę Sparty Paczków czeka kolejny, daleki wyjazd. W niedzielę 17 sierpnia 2014r. o godzinie 17-00 podopieczni Marcina Krótkiewicza udadzą się do Strzelec Opolskich, gdzie zmierzą się z miejscową drużyną Piasta.

W poprzednim sezonie Piast Strzelce Opolskie występował na boiskach opolsko-śląskiej III ligi. Podopieczni Dariusza Kaniuki zgromadzili w tych rozgrywkach jedynie 14 punktów, co pozwoliło na zajęcie przedostatniego miejsca w tabeli i skutkowało spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. W ekipie naszych rywali doszło do wielu zmian kadrowych w porównaniu z ubiegłym sezonem. Drużynę Piasta opuścili między innymi Marcin Feć, Bartłomiej Rewucki, Dawid Wolny, Kacper Wdowik, Dawid Łoziński, a także trener Dariusz Kaniuka. Pod wodzą nowego szkoleniowca Andrzeja Bucznego, piłkarze ze Strzelec Opolskich przegrali w poprzedniej kolejce w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Orła Źlinice 1-0. Niedzielne spotkanie będzie zatem okazją dla obu drużyn do powetowania niepowodzeń z pierwszej kolejki.

Życzymy naszym piłkarzom powodzenia i liczymy na pierwsze punkty w tym sezonie!

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...