Remis w Strzelcach Opolskich

Piast Strzelce Opolskie Sparta Paczków
Piast Strzelce Opolskie 1:1

Sparta Paczków

Podziałem punktów zakończyło się niedzielne spotkanie naszych piłkarzy w Strzelcach Opolskich. Mecz rozpoczął się pechowo dla Sparty, ponieważ już w 15 minucie spotkania na skutek kontuzji łydki boisko musiał opuścić Łukasz Krótkiewicz, którego zastąpił Przemysław Osuchowski. W 32 minucie meczu po doskonałym, prostopadłym podaniu Rafała Bobińskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Krzysztof Gucwa, który dokładnym strzałem lewą nową w długi róg bramki wyprowadził drużynę Sparty Paczków na prowadzenie. Do szatni nasi piłkarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie to gospodarze dyktowali warunki gry na boisku, a podopieczni Marcina Krótkiewicza zostali zepchnięci do defensywy. Drużyna Piasta Strzelce Opolskie miała kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak piłkarzom gospodarzy brakowało skuteczności. Poza tym w bramce Sparty znakomicie spisywał się Grzegorz Czarnecki, który swoimi interwencjami kilka razy uratował Paczkowian przed utratą gola. Kiedy wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty i nasi piłkarze wrócą ze Strzelec z kompletem punktów ambitnie grający gospodarzy przeprowadzili ostatnią akcję meczu, która doprowadziła do wyrównania. Prostopadłe podanie Korchuta wykorzystał Piotr Job, ustalając wynik spotkania na 1-1.

Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów, jednak bramka stracona w ostatniej minucie pozostawia wielki niedosyt. Kolejna okazja do zdobyczy punktowych już w środę, 20 sierpnia 2014r. Piłkarze Sparty Paczków udadzą się do Prudnika, gdzie zmierzą się z miejscową drużyną Pogoni. Życzymy powodzenia!

PIAST STRZELCE OPOLSKIE 1-1 SPARTA PACZKÓW (’32 Gucwa, 93‘ Job)

Sparta Paczków: Grzegorz Czarnecki- Maciej Olszewski, Michał Jasiok, Tomasz Kilian, Dawid Kowalski- Krzysztof Niziołek, Michał Sypek, Rafał Bobiński, Łukasz Michaliszyn (’55 Wojciech Podobiński)- Łukasz Krótkiewicz (’15 Przemysław Osuchowski), Krzysztof Gucwa (’94 Tomasz Cymara).

Trener: Marcin Krótkiewicz

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...