Kolejny remis

 

W środę 20 sierpnia o godzinie 18-00 Sparta Paczków zmierzyła się w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Pogoni Prudnik. Podopieczni Marcina Krótkiewicza bardzo szybko przejęli inicjatywę w meczu i dyktowali warunki na boisku. Nasi piłkarze dokładnie rozgrywali piłkę w środku pola, stwarzając sobie dogodne sytuacje do otwarcia wyniku. Jednak Spartanom wyraźnie brakowało zimnej krwi pod bramką przeciwnika, czego przykładem mogą być zmarnowane okazje przez Gucwę czy Niziołka. W 36 minucie spotkania po faulu Rafała Bobińskiego sędzia podyktował rzut wolny dla Gospodarzy. Do piłki podszedł Rudzki i strzałem nad murem pokonał Grzegorza Czarneckiego. Na szczęście naszym piłkarzom udało się skutecznie odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. W 44 minucie piłkę w środku pola przejął Michał Jasiok, który dokładnym podaniem obsłużył Przemysława Osuchowskiego, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam strzelając bramkę „do szatni”.

Po przerwie odważniej zaatakował zespół Pogoni i mecz nieco się wyrównał. Jednak nasi piłkarze cały czas kontrolowali wydarzenia na boisku. W drugiej połowie wynik spotkania nie uległ zmianie, chociaż sytuacji pod obiema bramkami nie brakowało. Szczególnie dogodną okazję zmarnował w 65 minucie Krzysztof Gucwa, który nie wykorzystał świetnego podania Rafała Bobińskiego. Środowy mecz zakończył się podziałem punktów, z czego bardziej zadowoleni powinni być gospodarze.

W kolejnej, czwartej kolejce IV ligi drużynę Sparty czeka wyjazd do Brzegu. W sobotę 23 sierpnia 2014r. o godzinie 17-00 nasi piłkarze zmierzą się z liderem rozgrywek po trzech kolejkach- zespołem Stali Brzeg. Życzymy powodzenia naszym piłkarzom i czekamy na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!

MKS Pogoń Prudnik - Sparta Paczków 1:1 (1:1)
1:0 Rudzki 36", 1:1 Osuchowski 44"

Sparta Paczków: Grzegorz Czarnecki- Maciej Olszewski, Michał Jasiok, Tomasz Kilian, Dawid Kowalski- Przemysław Osuchowski, Michał Sypek, Rafał Bobiński, Łukasz Michaliszyn ( ’80 Wojciech Podobiński) - Krzysztof Niziołek (’90 Tomasz Cymara), Krzysztof Gucwa ( ‘75 Daniel Bogdanowicz). Trener: Marcin Krótkiewicz

Pogoń Prudnik: Roskosz - Pietruszka, Wicher, Cajzner, Dziwisz - Pogoda (61" Rysz), Scholz, Płóciennik (46" Gościej), Leśniowski - Surma, Rudzki

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...