Remis w Źlinicach

Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie naszych piłkarzy w Źlinicach. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Sparty, ponieważ już w 9 minucie spotkania podopieczni Marcina Krótkiewicza objęli prowadzenie. Po szybkim wznowieniu gry 30-metrowym podaniem przez Rafała Bobińskiego, Krzysztof Niziołek strzałem z woleja pokonał bramkarza Orła. Niestety nasi piłkarze długo nie cieszyli się z prowadzenia. Gospodarze wyrównali już w kolejnej akcji po fatalnym błędzie naszej defensywy. Wynik spotkania nie uległ już zmianie. Warto odnotować, że piłkarze Sparty od 66 minuty grali w dziesiątkę, po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Tomasza Kiliana. Mimo osłabienia podopiecznym Marcina Krótkiewicza udało się odeprzeć ataki piłkarzy ze Źlilnic w końcówce spotkania i zdobyć kolejny punkt.

Przypomnijmy, że w ubiegłej kolejce nasi piłkarze odnieśli pierwsze zwycięstwo w IV lidze. 30 sierpnia Sparta Paczków pokonała zespół Racławii Racławice Śląskie 2-0 po bramkach Krzysztofa Gucwy i Michała Sypka.

Następna kolejka IV ligi to pierwsza okazja dla podopiecznych Marcina Krótkiewicza do zaprezentowania się przed własną publicznością. 13 września o godzinie 16-00 na Stadionie Miejskim w Paczkowie zespół Sparty zmierzy się z drużyną Porawie Większyce. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

 

ORZEŁ ŹLINICE 1-1 SPARTA PACZKÓW (‘9 Niziołek, 10‘ Kowalczyk)

 

Sparta Paczków: Grzegorz Czarnecki- Maciej Olszewski, Michał Jasiok, Tomasz Kilian, Wojciech Podobiński - Krzysztof Niziołek, Michał Sypek, Rafał Bobiński, Przemysław Osuchowski ( ’90 Tomasz Cymara), Krzysztof Gucwa (’85 Łukasz Michaliszyn), Mateusz Szwarga (’67 Daniel Bogdanowicz).

Trener: Marcin Krótkiewicz

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...