Zapowiedź 7. kolejki

Z powodu remontu Stadionu Miejskiego w Paczkowie podopieczni Marcina Krótkiewicza byli zmuszeni rozegrać sześć spotkań z rzędu na wyjeździe. W dotychczasowych rozgrywkach IV ligi nasi piłkarze zgromadzili na swoim koncie sześć punktów i zajmują piętnaste miejsce. W najbliższą sobotę zespół Sparty Paczków będzie miał okazję po raz pierwszy zaprezentować się przed własną publicznością. W siódmej kolejce opolskiej IV ligi paczkowianie zmierzą się z drużyną Porawie Większyce. Nasi sobotni rywale są czwartoligowym beniaminkiem zajmującym obecnie jedenastą pozycję w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. W ostatniej kolejce zespół Porawie Większyce pokonał drużynę Victorii Chróścice 3-1. "Długo czekaliśmy na ten mecz i będziemy walczyć o zwycięstwo" zapowiada trener Sparty Marcin Krótkiewicz. Emocji w sobotnie popołudnie na pewno nie zabraknie, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę o godzinie 16-00 na Stadion Miejski w Paczkowie.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...