Udane rozpoczęcie rundy wiosennej

Dnia 14.03.2015r. podopieczni trenera Marcina Krótkiewicza rozegrali na własnym boisku pierwsze spotkanie rundy wiosennej sezonu 2014/2015 z zespołem OKS Olesno. Nasza drużyna przystąpiła do spotkania w najsilniejszym na dzień dzisiejszym składzie. Mecz rozpoczęlismy od frontalnych ataków, skutkiem tego był faul na Mateuszu Szwardze w okolicach 18metra. Była to 3' meczu, do piłki podszedł sprowadzony zimą do naszego klubu 19-letni Dawid Żeligowski, uderzył precyzyjnie, po czym piłka znalazła swoją drogę do bramki. Bramka ta dodała nam skrzydeł. Gralismy dobrze taktycznie, bylismy częsciej w posiadaniu piłki, stwarzalismy liczne sytuacje, efektem tej dobrej gry była bramka Michała Sypka w 26', po kombinacyjnej akcji. Dosrodkował Konrad Jędrocha, a następnie Michał główką podwyższył wynik spotkania na 2:0. Po tej bramce Spartanie nadal byli w ataku i w 38' w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Przemysław Osuchowski, ale niestety ją zmarnował. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie warunki pogodowe pogorszyły się, przez co i stan murawy zaczął stwarzać problemy. Goscie zagęscili srodek, z czym nasz zespół w pierwszej odsłonie drugiej połowy nie mógł sobie poradzić. Kilka korekt trenera Marcina Krótkiewicza polepszyły grę naszego zespołu. Doskonałą sytuację na podwyższenie wyniku w 85' zmarnował Tomasz Cymara będac sam na sam z bramkarzem. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszego zespołu. W tym momencie należy pogratulować całemu zespołowi za wysiłek włożony w ten mecz. Mimo złych warunków atmosferycznych drużyna stanęła na wysokosci zadania.

KS SPARTA PACZKÓW - OKS OLESNO 2:0

SKŁAD: Grzegorz Czarnecki- Krzysztof Gucwa, Daniel Bogdanowicz, Maciej Olszewski, Konrad Jędrocha(78' Tomasz Cymara), Mateusz Michaliszyn(65' Michał Jasiok), Dawid Żeligowski(85' Wojciech Podobiński), Michał Sypek, Rafał Bobiński, Przemysław Osuchowski, Mateusz Szwarga(70' Arkadiusz Fluder).

Żółte kartki : Dawid Żeligowski

Ławka rezerwowych: Jakub Wróblewski, Piotr Wandzel, Jakub Pawełek

Trener: Krótkiewicz Marcin, kierowik: Marek Miara

SKŁAD OKS OLESNO: Halski- Bejm, Krzymiński, Woźny, Kubacki(55' Jasina), Czechowicz, Swierc(60' Górka), Jainta(82' Pawelec), Popczyk(71' Skowronek), Kożuchowski

Trener: Grzegorz Krawczyk

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...