Informator Ligowy wiosna 2015/2016

Po przerwie zimowej wznawiamy rozgrywki IV ligi opolskiej sezonu 2015/16, które od czterech sezonów noszą w swoim oznaczeniu nazwę sponsora tytularnego - SALTEX. 19 marca – „SPARTA” rozegra swoje pierwsze spotkanie na własnym obiekcie w rundzie wiosennej. Nasza drużyna zmierzy się z zespołem LZS Kup.

Aktualnie trwające rozgrywki IV ligi to dla „SPARTY” ósmy sezon z rzędu w tej klasie rozgrywkowej (awans w 2008 roku). W połowie sezonu sytuacja „SPARTY” w tabeli nie jest łatwa. Po rundzie jesiennej zajmowaliśmy 15–te miejsce tracąc sporo punktów do czołowych drużyn. Z drugiej strony patrząc tylko kilku punktów brakuje do zajęcia „bezpiecznego” miejsca w tabeli. Pamiętać należy o reorganizacji rozgrywek III-ciej ligi od przyszłego sezonu. Prawdopodobnie oznaczać to będzie spadek pięciu zespołów z IV ligi.

Są jednak dobre informacje na początek rundy wiosennej. Okres przygotowawczy został przepracowany rzetelnie, styl gry prezentowany w sparingach napawa optymizmem, a mobilizację i chęć do zwyciężania widać wśród zawodników gołym okiem. Piłkarze „SPARTY” dali temu dowód przed tygodniem, kiedy w świetnym stylu wygraliśmy z 3-cią w tabeli Pogonią Prudnik, której nie potrafiliśmy pokonać od 3 lat! Naturalnie liczymy na taką postawę w ciągu całej rundy.

Rozpoczynane rozgrywki są zawsze do pewnego stopnia zagadką i tak jest w każdym zespole. Piłkarze „SPARTY” przygotowywali się do nich od stycznia na własnych obiektach, odbywając regularnie mecze sparingowe. W sumie rozegraliśmy ich 5, zaliczając 4 zwycięstwa i 1 porażkę. Jesteśmy do sezonu dobrze przygotowani i pozostaje tylko pytanie jak przygotowani są nasi rywale. Mamy o co grać i wierzymy, że przy wsparciu naszych wiernych kibiców drużyna „SPARTY” potwierdzi swoją czwartoligową wartość, a stylem gry, zdobyczami punktowymi i wolą walki dostarczy swoim sympatykom wielu wrażeń i emocji tej wiosny!

Do boju „SPARTA”! Do boju!

Zapraszamy na wszystkie mecze „SPARTY” Paczków – nie tylko te rozgrywane na Stadionie Miejskim w Paczkowie, ale też na spotkania wyjazdowe.

Prosimy kibiców o wsparcie i kulturalny doping!

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...