Wiosenna inauguracja

Już jutro, 19 marca o godz. 15:00, "SPARTA" Paczków zainauguruje rundę wiosenną sezonu 2015/2016 na Stadionie Miejskim w Paczkowie.

W 20 kolejce spotkań SALTEX IV ligi opolskiej "SPARTA" Paczków podejmie na Stadionie Miejskim w Paczkowie 10-tą drużynę tabeli - LZS Kup. Jesienią, w 3 kolejce spotkań przegraliśmy w Kup 1:2, a honorową bramkę dla "SPARTY" zdobył Maciej Olszewski.

Wprawdzie inauguracja miała nastąpić już 5 marca meczem ze Skalnikiem Gracze, ale ze względu na trudne warunki atmosferyczne oraz w trosce o stan głównej płyty boiska spotkanie zostało przełożone na środę, 20 kwietnia, początek godz. 17:00.

W ubiegłym tygodniu, w ramach 19 kolejki rozgrywek, "SPARTA" po świetnej grze zwyciężyła 3-cią w tabeli Pogoń Prudnik (bramki: Niziołek, Pach), a mecz rozgrywany był na sztucznej płycie w Głuchołazach - boisko w Prudniku nie nadawało się do gry. Oczywiście wygrana potęguje apetyt na kolejne 3 punkty - oby tak się stało!

Zapraszamy wszystkich kibiców na sobotni mecz i liczymy na gorący doping!

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...