Wesprzyj KS Sparta - przekaż 1% podatku!

Szanowni Państwo

Zarząd Klubu Sportowego "Sparta" Paczków informuje, że od kwietnia 2006 r. Klub posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000255310.

Zgodnie z art. 27d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000r. Nr 14, poz. 176 z późniejszymi zmianami) podatnik ma prawo przeznaczyć 1% należnego podatku dochodowego na rzecz jednej z zarejestrowanych Organizacji Pożytku Publicznego.

Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na pomoc OPP przekazując 1% podatku na ich rzecz. W zeszłym roku z tej formy odpisu podatkowego skorzystało rekordowo dużo podatników, a jest spora szansa, że ich liczba znacznie będzie wzrastać, ponieważ procedura przekazania części podatku w ten sposób jest do pewnego czasu jeszcze łatwiejsza.

Kto może przekazać 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego?
- podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych,
- podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
- podatnik objęty liniową, 19 - procentową stawką podatku,
- podatnik uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych.

1 % Jak to zrobić?
Aby przekazać 1% podatku za 2008 rok, nie trzeba samemu wpłacać pieniędzy na konto. Urząd skarbowy przekaże je za nas, wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-28, PIT-36, PIT- 36L, PIT-37 lub PIT-38.

W przeznaczonej do tego rubryce zeznania podatkowego, wpisujemy nazwę Organizacji Pożytku Publicznego - Klub Sportowy Sparta Paczków, nr KRS 0000255310 oraz kwotę , którą chcemy przekazać na rzecz Sparty. Kwota nie może przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Podatnik może także zamieścić dodatkowe informacje, dotyczące jego preferencji co do rozdysponowania środków z 1% przez organizację pożytku publicznego (np. konkretny cel), w rubryce Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem.

Jeżeli uznają Państwo, iż zamiast do skarbu państwa 1% z kwoty Państwa podatku dochodowego warto przekazać na rozwój naszego Klubu Sportowego, prosimy o przekazanie tej kwoty na konto KS Sparta Paczków. Wszystkim którzy zdecydują się wesprzeć Nasz Klub serdecznie dziękujemy i zapewniamy że dołożymy wszelkich starań aby zapewnić naszym zawodnikom - szczególnie dzieciom i młodzieży - jak najlepsze warunki szkoleniowe, a Państwu wiele sportowych wrażeń.

Numer konta bankowego:
Bank Spółdzielczy 82 8872 0003 0021 0629 2000 0010

Z poważaniem i sportowym pozdrowieniem
Zarząd KS Sparta Paczków

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...