Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS "Sparta" Paczków ma dla wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Tego typu forma promocji Państwa firmy jest nie tylko bardzo wygodna, ale również wyjątkowo skuteczna, ponieważ ma szansę trafić do niezwykle szerokiego grona potencjalnych klientów.

Nasz Klub Sportowy od wielu lat prowadzi piłkarskie zajęcia treningowe z młodzieżą w czterech grupach wiekowych - oprócz drużyny seniorów, szkolimy również młodych adeptów futbolu w kategorii orlików, młodzików, trampkarzy i juniorów. W ramach Klubu działa również sekcja żeńskiej piłki siatkowej - zajęcia prowadzone są w trzech kategoriach wiekowych, a wkrótce planujemy dalsze rozszerzenie tej sekcji. W ten sposób krzewimy wśród dzieci i młodzieży zamiłowanie do uprawiania sportu, dając im cenną alternatywę spędzania wolnego czasu w formie aktywności fizycznej.

Seniorski zespół Sparty Paczków od kilku sezonów z powodzeniem występuje w IV lidze opolskiej, regularnie reprezentując Paczków na boiskach całej Opolszczyzny. Dzięki temu jesteśmy bardzo rozpoznawalną marką wśród szerokiej rzeszy kibiców, piłkarzy, działaczy i całego sportowego środowiska województwa opolskiego.

Proponujemy Państwu zawarcie z KS "Sparta" Paczków umowy sponsoringu (podgląd umowy sponsoringu dostępny jest tutaj - zaznaczamy, iż wszelkie jej zapisy i proponowane formy promocji Państwa firmy mogą zostać w indywidualny sposób dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań), w myśl której nasz Klub promowałby Państwa firmę jako swojego sponsora, m.in. poprzez:

  • zamieszczenie logo sponsora na stronie internetowej lub na koszulkach zawodników,
  • słowna reklama sponsora podczas meczów organizowanych przez KS Sparta,
  • umieszczenie reklamy Sponsora na Stadionie Miejskim w Paczkowie
Zachęcamy do skorzystania z zaproponowanej możliwości reklamy i promocji Państwa działalności poprzez Klub Sportowy "Sparta Paczków" i prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...