Seniorzy na start!

Zespół seniorów naszego klubu przygotowania do rundy wiosennej rozpoczyna od turnieju charytatywnego wspomagającego akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Odbędzie się on 12.01.2014r. (niedziela) w godzinach 10:00-17:00 w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji. Przy tej okazji pragniemy zaprosić wszystkich kibiców do udziału w turnieju oraz sportowym kibicowaniu. Natomiast 13.01.2014r. (poniedziałek) o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy trening naszej drużyny na Paczkowskim orliku, wszystkich obecnych zawodników oraz chętnych do gry w naszym klubie serdecznie zapraszamy! Dalszy program zajęć podamy w późniejszym terminie.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...