Inauguracja rundy wiosennej

 

 

 

Rundę wiosenną czas zacząć

 

Już w sobotę o godz. 15.00 zapraszamy na pierwszy mecz rundy wiosennej SALTEX IV LIGI.

A mianowicie do Paczkowa przyjeżdża beniaminek tejże ligi czyli Otmęt Krapkowice. W rundzie jesiennej SPARTA uległa w Krapkowicach 3:1 (bramka T.Robaka). Rywal po 15meczach zajmuje 11 miejsce z 18 punktami. W rundzie jesiennej odnieśli 6zwycięstw oraz doznali 9porażek, w stosunku bramek 30-40. Mecz z gatunku bardzo trudnych , w sumie każdy taki będzie ponieważ każde punkty zdobywane przez drużyny z dolnych rejonów tabeli możliwe że będą na wagę złota w wyścigu o utrzymanie się w lidze. Dla naszych piłkarzy będzie to idealna podwójna okazja. Pierwsza z nich to odegranie się za jesienną porażkę a druga to utrzymanie fotela lidera SALTEX IV LIGI.

W drużynie panuje bojowa atmosfera. Trener Krótkiewicz dysponuje optymalną kadrą aczkolwiek odczuwalny jest brak kluczowych zawodników ( Szafarski, Fluder - transfery, Dechnik- nie wznowił treningów, oraz kilku zawodników narzeka na drobne lecz odczuwalne kontuzje!).

Sędzią głównych będzie Włodarczyk Wojciech a na liniach będą mu pomagać Król Wojciech oraz Mularczyk Mariusz.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na sobotni mecz wszystkich kibiców oraz obserwatorów! Przed oraz podczas spotkania będzie można nabyć karnety na mecz naszych piłkarzy w rundzie wiosennej sezonu 2013/14 w cenie 32 zł ( rozegranych będzie 8 meczy) . Do zobaczenia!

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...