Fotel lidera obroniony !!!

W sobotnie popołudnie przyszło nam oglądać pierwszy mecz SPARTY z Otmętem Krapkowice.

Mecz rozpoczął się od wzajemnego badania formy przeciwnika przez co w początkowych minutach nie oglądaliśmy żadnych akcji. W 15 minucie strzał Tomka Robaka minął obok bramki Krapkowic. Rywale chcą się odgryźć stworzyli ładną składną akcję po czym zawodnik gości wyszedł sam na sam z Bartkiem Gawdanowiczem. Tym razem także piłka nie ujrzała światła bramki (na nasze szczęście) i na tablicy widniał nadal wynik 0:0. W pierwszej połowie akcje SPARTY oraz Otmętu kończyły się na 20metrze oraz kilkoma rzutami rożnymi.

Na drugą połowę nasi piłkarze wybiegli mocno zmotywowani przez trenera Krótkiewicz iż nie bez przypadku piastują fotel lidera SALTEX IV LIGI ! Na efekty nie trzeba było długo czekać i już w 58minucie zawodnicy przeprowadzili bardzo ładną, składną akcję w środkowym sektorze boiska po czym Tomek Robak dograł idealną piłkę do Mateusza Szwargi, który uprzedził wychodzącego z bramki bramkarza i skierował piłkę do siatki. Piłkarze poszli za ciosem co zaowocowało ładnymi akcjami lecz niestety na nasze nieszczęście akcje rozbijali obrońcy rywala bądź bramkarz był tam gdzie miał być. Ostatnie minuty meczu to dużo walki, strat i pomyłek sędziowskim przez co emocji nie brakowało do końcowego gwizdka. W 93 minucie sędzia odgwizdał po raz ostatni po czym stało się faktem że 3punkty i pozycja lidera zostaję  tam gdzie powinna czyli w Paczkowie.

Martwi jedynie, że dwóch naszych zawodników doznało lekkich urazów. Mamy nadzieję że szybko je wyleczą i już w sobotę będą do dyspozycji trenera.