Sparta-Gogolin

VS       

 

 

Już w najbliższą sobotę o godz. 15.30 SPARTA podejmie outsidera ligi czyli zespół MKS Gogolin. W rundzie jesiennej nasi piłkarze wygrali w Gogolinie 1:0 (bramka T. Robak). Nasz rywal piastuje nieszczęsne ostatnie miejsce w tabeli, po 15 meczach mają na koncie 10 punktów po 3wygranych,1remisie i aż 11porażkach w stosunku bramek 16-30. Rywal przyjedzie na pewno zmobilizowany chęcią wydostania się z ostatniego miejsca a także z pokusą pokonania naszej drużyny jako lidera SALTEX IV LIGI. Nasi piłkarze są dobrze przygotowani choć nie lekceważą przeciwnika.

Trener Krótkiewicz jest zadowolony po dobrze przepracowanym tygodniu przez wszystkich zawodników.

Sędzią głównym będzie pan Krzysztof Stępień a na liniach pomagać będą mu Kowalczyk Krzysztof oraz Chudala Artur.

W prognozach pogodowych zapowiada się ładna pogoda. Zapraszamy serdecznie na mecz naszych piłkarzy, którzy do słonecznej pogody postarają się zafundować także piękne widowisko i po raz kolejny 3 punkty pozostaną w Paczkowie a twierdza Paczków nie zostanie obalona.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...