Wyjazdowy mecz do Kietrza

VS 

 

 

Już w najbliższą sobotę naszych piłkarzy czeka wyjazdowy mecz do Kietrza z tamtejszym GLKS-em. Mecz odbędzie się o godz. 16.00
W rundzie jesiennej nie byliśmy gościnni dla naszych rywali i odprawiliśmy ich z wynikiem 3:1 (po bramkach T.Robaka, M. Szwargi oraz D. Szafarskiego).

Nasz rywal zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 pkt z bilansem bramek 20-57. Kietrzanie rundę wiosenną rozpoczeli od porażki 2:0 z TOR-em Dobrzeń Wlk. oraz remisie z Otmętem Krapkowice. O meczach naszej drużyny raczej nie musimy przypominać bo oczywiście jak na lidera SALTEX IV LIGI przystało odnieśliśmy 2 zwycięstwa i jako ten lider w Kietrzu będzie walczyć o utrzymanie fotelu lidera.

Nie będzie to takie łatwe zadanie ponieważ rywale w zimie się wzmocnili a największą bolączką trenera Krótkiewicza to absencja Tomka Robaka(4żółte kartki), a kilku piłkarzy narzeka na kontuzje i dopiero w dniu meczu dowiemy się kto jest przygotowany na 100% do występu w meczu .

Sędzią głównym zawodów będzie Pan Kapica Piotr a po bokach pomocą służyć będą mu Marzec Grzegorz oraz Wolnik Michał.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...