Porażka w Kietrzu

VS 

 

 

W sobotę nasi piłkarze udali się na mecz ligowy do autsajdera ligi czyli Włókniarza Kietrz. Przed meczem SPARTA była murowanym faworytem spotkania. Jak się później okazało była ona tylko tym faworytem na papierze bo boisku zweryfikowało co innego.

Przechodząc do meczu można napisać, że mecz się odbył. Nasi zawodnicy próbowali konstruować akcje lecz wszystkie ataki rozbijali twardo grający zawodnicy Kietrza. Gości ograniczali się do kontrataków po których stworzyli kilka groźnych sytuacji. W 30minucie meczu Włókniarz wykonuje rzut wolny z 30metra z bocznej strefy boiska. Zawodnik dośrodkowuje w pole karne i po potwornym zamieszaniu zawodnik gospodarzy strzela obok bezradnego Gawdanowicza. Druga połowa to także bezradność naszych zawodników, którzy uderzali jak głową w mur. Po przejściu ustawienie na 3 obrońców gospodarze nastawieni byli jedynie na kontry. Po jednej z nich sam na sam z bramkarzem wyszedł ich zawodnik, który na nasze szczęście trafił jedynie w słupek. Jedyną naszą szansą był rzut wolny, który wykonywał Łukasz Krótkiewicz. Po jego strzale obrońcy ustawieni w murze zagrywają ewidentnie piłkę ręką lecz gwizdek sędziego milczał.

Niestety doznaliśmy pierwszą porażkę w tej rundzie. Trzeba wyciągnąć wszystkie błędy jakie popełniliśmy aby na przyszłość być mądrzejszy i jak najszybciej odbudować się bo już w sobotę przyjeżdża poważny rywal ze Starowic.

GLKS Kietrz - Sparta Paczków 1-0 (1-0)
1-0 Czerepak - 31.
GLKS Kietrz: Dzierża - Cieślak, Kulig, Krzywy, Bednarz - Krzanicki (51. Starodębski), Czerepak, Zapotoczny, Fryzel (79. Lechoszest) - Durda (88. Gąska), Dworzyński. Trener Piotr Muzyk.
Sparta: Gawdonowicz - Gucwa, Harmata, Kilian, Śleziak - Wróblewski (80. Folęga), K. Jędrocha, Kolasa, Biernacki (65. Michaliszyn) - Sypek (61. Ł. Krótkiewicz), Szwarga. Trener Marcin Krótkiewicz.

Sędziował Piotr Kapica (Strzelce Opolskie).

Żółte kartki: Dworzyński, Cieśla, Czerepak, Krzywy - Szwarga, Ł. Krótkiewicz, Jędrocha, Śleziak.

Widzów 80.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...