Sparta-Starowice

VS

 

 

W najbliższą sobotę o godz. 16.00 nasi piłkarze podejmą beniaminka SALTEX IV LIGI czyli Lzs Starowice.
W rundzie jesiennej w Grodkowie gdzie swoje mecze domowe rozgrywają Starowice wygraliśmy 4:2 ( Niziołek, Podobiński, Bobiński, Robak)

W rundzie wiosennej rywale po mocnym zbrojeniu w przerwie zimowej (m.in skład Starowic zasilił wychowanek SPARTY - Arek Fluder) wygrali 2 mecze i jeden zremisowali. Niebezpiecznie dla nas brzmi wygrana w ostatnim meczu z Otmętem Krapkowice aż 6:1. Nasi piłkarze w weekend wracali na tarczy z Kietrza po sensacyjnej porażce z tamtejszym Włókniarzem.

Mecz będzie pierwszym poważnym wyzwaniem podopiecznych Marcina Krótkiewicza, który w sobotę będzie dysponował optymalnym składem a kilku zawodników narzekających w ostatnim czasie na drobne urazy praktycznie je wyleczyli. Na pewno będzie to mecz zwrotów i akcji z obydwu stron a my mamy nadzieję że przechylimy szalę zwycięstwa na swoją stronę i fotel lidera pozostanie w Paczkowie i nie będziemy musieli oglądać się za rywalami.

Serdecznie zapraszamy na stadion o godz.16.00 i zachęcamy do gorącego dopingu naszych piłkarzy.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...