Kolejny cel ligowy - Stal Brzeg

vs

 

W najbliższą sobotę nasi piłkarze udadzą się do mocnego ligowego rywala jakim jest Stal Brzeg. Mecz zaplanowano na godz.13 z racji poprzedzających Świąt Wielkanocnych. brzeg po rundzie jesiennej zajmował 7 miejsce. Po 4 meczach rundy wiosennej Brzeska Stal zdobyła tyle samo punktów co piłkarze Sparty czyli 7punktów (2wygrane,remis i porażka). W rundzie jesiennej Sparta pokonała Brzeg 2:0 (Śleziak, Robak).

Sam mecz z pewnością będzie stał na wysokim poziomie a na pewno nie będzie można odmówić determinacji obydwu drużynom z racji tego, że Sparta będzie walczyć o odzyskanie fotelu lidera a Stal o jakże cenne 3 punkty w wyścigu o miejsce gwarantowanie utrzymanie bytu ligowego (pierwsze 6drużyn) o które będą się bić wspomniana Stal Brzeg, Olimpia Lewin Brzeski a także LZS Starowice i Orzeł Źlinice.

Trzymajmy kciuki za naszych piłkarzy i miejmy nadzieję na przyjazd do Paczkowa z 3 punktami z bardzo ciężkiego terenu. Do zobaczenia na pięknym obiekcie Stali o godz.13 w Wielką Sobotę.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...