Remis w Brzegu

vs

 

W sobotnie popołudnie nasza drużyna udała się na ligowy mecz do Brzegu z tamtejszą Stalą. Mecz ułożył się od samego początku tak jak się spodziewaliśmy czyli Sparta prowadziła atak pozycyjny a brzeska stal czyhała jedynie na kontry. I właśnie w 6minucie pierwszą z nich zaprezentowali zawodnicy Brzegu i dzięki przytomnej interwencji naszego bramkarza G.Czarneckiego na tablicy wynik się nie zmienił. W 20minucie po przekątnym podaniu na skrzydle urwał się M.Biernacki dośrodkowywał piłkę, która wylądowała niespodziewanie pod nogi M.Sypka, który bez zastanowienia uderzył silnie lecz na posterunku znalazł się bramkarz gospodarzy. W 34minucie po akcji gospodarzy i kilku błędach w naszej defensywie, niestety tracimy bramkę. Długo na wyrównanie czekać nie musieliśmy. W 39minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przyjmuję na 25metrze K.Gucwa,podprowadza ją na 20metra i pięknym kąśliwym strzałem zaskakuje bramkarza. Do przerwy zatem remis 1:1. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, kolejne nieliczne kontry wyprowadzali gospodarze a my graliśmy atakiem pozycyjnym. W 75minucie po brzydkim faulu sędzia usuwa z boiska zawodnika gospodarzy. Po tej akcji myśleliśmy że uda się strzelić nam zwycięską bramkę. Z przewagą jednego zawodnika nie graliśmy jednak za długo bo już w 80 minucie także za faul czerwoną kartkę utrzymał Ł.Krótkiewicz. W końcówce rywale mogli nas srogo skarcić lecz tego dnia mieliśmy dużo szczęścia. Podział punktów z przebiegu meczu jest sprawiedliwym wynikiem. Trzeba cieszyć się także i 1punktem i przygotowywać do następnego ligowego meczu bo byle kto nie przyjeżdża czyli lider SALTEX IV LIGI - Małapanew Ozimek, który dzisiaj odprawił z kwitkiem aż 7:0 Otmęt Krapkowice.

Skład Sparty:

Czarnecki - Kowalski - Harmata - Jasiok - Gucwa - Biernacki - Robak - Kolasa - Jędrocha - Sypek - Szwrga
Wystąpili także (45min. Niziołek, 60min. Bogdanowicz, 70min. Krótkiewicz, 83min. Michaliszyn)

 

Widzów: 500

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...