Sparta - Małapanew

VS   

 

Już w najbliższą sobotę o godz. 16.30 na paczkowskim stadionie odbędzie się kolejny ligowy mecz SALTEX IV LIGI. Zapowiada się szlagierowy mecz a wystąpią w nim nasi piłkarze oraz lider ligi czyli Małapanew Ozimek. Jak już wspomniano zawodnicy z Ozimka przodują w lidze z dorobkiem 44punktów i wyprzedzają naszych piłkarzy o 3punkty. Jesienią w Ozimku padł remis 1:1 ( Gucwa ). Tym meczem będziemy chcieli pokazać, że nie przez przypadek od 5 do 18kolejki fotel lidera pozostawał w Paczkowie. Przed tygodniem Spartanie zremisowali w Brzegu 1:1 ( Gucwa ) a rywale rozgromili Otmęt aż 7:0 (5bramek zdobył lider klasyfikacji strzelców czyli Łukasz Romanowski i ma już ich 21). Rywal na pewno 3punktów nie odda, a nasi piłkarze będą musieli je mocno wyszarpać ponieważ to Małapanew jest faworytem spotkania, lecz nie możemy zapominać że w Paczkowie w tym sezonie jeszcze nikomu nie udało się wygrać a nieliczne drużyny wywiozły remis (Skalnik Gracze, TOR Dobrzeń Wlk. oraz LZS Starowice). Miejmy nadzieję, że i tym razem zadziała Paczkowska twierdza i 3 punkty zostaną w Paczkowie i to my będziemy cieszyć się z fotelu lidera.
Zapraszamy serdecznie na mecz oraz do gromkiego kibicowania naszych piłkarzy.

Mecz sędziować będzie jako główny pan Białowąs Wojciech a pomagać będą mu Sowada Łukasz oraz Jacyniuk Łukasz

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...