Porażka z liderem

VS   

 

W sobotnie popołudnie przyszło nam oglądać pojedynek dwóch najlepszych zespołowych SALTEX IV LIGi czyli Paczkowskiej Sparty oraz piłkarzy z Ozimka. Do meczu przystępowaliśmy bez porażki na własnym stadionie a przeciwnicy jako lider ligi, którzy byli faworytem spotkania. Mecz toczył się w środkowej strefie boiska a zespoły stwarzały nie liczne okazje. Więcej zaangażowania posiadali goście, którzy to stwarzali lepsze sytuacje po których albo strzały były nie celne albo na posterunku był nasz bramkarz - G. Czarnecki. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero po przerwie zobaczyliśmy bramki, które niestety strzelała tylko jedna drużyna a mianowicie Małapanew. Bombowy można rzec okazał się ostatni kwadrans w wykonaniu rywali. W 75minucie M.Jasiok sprokurował rzut karny, który na gol pewnie zamienił zawodnik gości. Następny cios otrzymaliśmy w 82 minucie. Jeden z naszych obrońców przerwał groźną akcję gości lecz arbiter dopatrzył się faulu. Zaczęły się pretensje do sędziego o jego decyzje. Z tego prezentu skorzystali goście, którzy szybko rozegrali rzut po którym padła bramka na 2:0. W końcówce meczu ostatni i definitywnie goście ustalili wynik meczu po błędzie naszego defensora Jacka Harmaty, który zbyt lekko wybił piłkę, wprost pod nogi napastnika, który skorzystał z okazji i oddał strzał do bramki. Po drodze piłka trafiła jeszcze w obrońce, który uniemożliwił interwencje bramkarzowi.

Dzięki gościom możemy także oglądnąć jak padały bramki :    https://www.youtube.com/watch?v=mcmJa6Xa7bg

 

Sparta: Czarnecki - Kowalski (59. Niziołek), Jasiok, Harmata, Śleziak - Gucwa, Kolasa, Robak, K. Jędrocha - Sypek (66. Bogdanowicz), Szwarga (74. Kilian). Trener Marcin Krótkiewicz
Małapanew: Lech - Katzy, Zmuda, Czapliński, Kotula - Marzec, Górniaszek - Meryk (75. Molendowski), Wroblewski (62. Włoch), Karabin (88. Gajos) - Romanowski. Trener Łukasz Wicher.

Sędziował Wojciech Białowąs (Opole).

Żółte kartki: Robak, Bogdanowicz, Hermata - Zmuda.

Widzów : 300

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...