Kolejny bój o punkty - Jemielnica

VS

Już w najbliższą sobotę nasi piłkarze udadzą się do odległej Jemielnicy na mecz z tamtejszym Naprzodem. Rywale zamykają ligową tabelę z 16 punktami na koncie. Gdy w rundzie jesiennej rywalom wiodło się w kratkę, to tak w tej rundzie nie zdobyli jeszcze ani jednego punktu ( 6 porażek ). I ten fakt nie może nas uśpić. Musimy od samego początku wyjść na boisku z pełnym zaangażowaniem i walecznym nastawieniem. Kolejnym ważnym aspektem jest wykorzystywanie stworzonych sytuacji bramkowym, ponieważ gdy się nie strzela to jak to w futbolu bywa może się to zemścić. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze przywiozą do Paczkowa 3 punkty i to my będziemy wesoło spędzać ten majowy weekend.

Mecz sędziować będzie Pani  Radzik Karolina a jej pomocnikami na liniach będą Tokarski Jacek i Kowalczyk Krzysztof

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...