Środa na sportowo

VS 

 

Już w najbliższą środę tj. 07.05.2014 o godz.17.30 do Paczkowa przyjedzie drużyna Chemika Kędzierzyn Koźle. Rywal, który zgromadził 39punktów zajmuje 5 pozycję w tabeli SALTEX IV LIGI. Będzie to kolejny mecz z gatunku za 6punktów ponieważ wygrywając z Chemikiem poczynimy wielki krok do odejścia drużynom goniącym naszą Spartę a także umocnimy się na drugim miejscu premiowanym awansem ligę wyżej. Chemik K-K jest właśnie jedną z tych goniących nas drużyn ( oprócz Chemika są to jeszcze Skalnik Gracze i OKS Olesno). Mamy nadzieję na wsparcie ze strony kibiców, którzy zgromadzą się licznie na Paczkowskim stadionie i gromkim dopingiem poniosą piłkarzy Sparty do wygranej. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na mecz.

Sędzią głównym zawodów będzie Pan  Sipiora Ireneusz a jego asystentami będą Kluz Sebastian i Nakonieczny Paweł

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...