Podział punktów z Chemikiem

VS 

 

Niecodziennie bo w środku tygodnia nasza Sparta podejmowała Chemika Kędzierzyn-Koźle. Mecz od samego rozpoczął się od groźnych akcji naszych piłkarzy. Już w 5minucie po akcji prawą stroną K.Gucwa podał piłkę do T.Robaka, który z jedenastu metrów nie dał szans bramkarzowi lokując piłkę w górnym rogu bramki. Gdy kędzierzynianie nie do końca otrząsnęli się po stracie bramki to w 14minucie kolejną bramkę strzelił K.Gucwa. Popularny Gucio wyszedł sam na sam z bramkarzem i ze stoickim spokojem wykończył tą akcję. Rywalom pozostawało jedynie przeszkadzać w konstruowaniu kolejnych akcji Spartan. Lecz w 31 minucie bo błędzie pomocników rywale uzyskali rzut rożny po którym kontaktową bramkę zdobył Browarski i zrobiło się tylko 2:1. W 36 minucie doszło do skandalu na boisku. Trzeba to nagłośnić ponieważ zawodnik gości Ł. JACIUK bez piłki uderzył naszego zawodnika prosto w twarz i zaczęła się szarpanina po której nic nie wynikło. Na tym poziomie rozgrywek nie mogą dziać się takie sytuacje, że zawodnik uderza rywala i się śmieje prosto w twarz trenerowi a schodząc do szatni krzyczy do kibiców, że on gra w Chemiku i sędziowie boją się Chemika więc nic mu nie zrobią! Karygodne zachowanie, którego nie można zrozumieć. Po tej nerwowej sytuacji w 39 minucie Chemik wykonuje rzut wolny. Piłka dośrodkowana w pole karne wybija jeden z naszych obrońców lecz na 11 metrze piłkę zgarnia Chojnowski, który nie daje szans obrony bramkarzowi strzelając mocno przy słupku. Druga połowa to obraz licznych naporów paczkowskiej Sparty, zaparkowanego autobusu Chemika w polu karnym i nie licznych kontrataków z ich strony. Najbliżej pokonania bramkarza był Śleziak lecz kapitalną interwencją popisał się Olszewski. Do końca meczu nie udało się nam choćby raz pokonać bramkarza rywali i mecz zakończył się podziałem punktów z których nie zadowolone były obydwie drużyny. Szkoda straconych punktów w takim meczu, ponieważ nie zasłużyliśmy na remis. Sąsiedzi w tabeli zbliżyli się na 3 punkty i już w najbliższy weekend czeka nas kolejny mecz za 6 punktów ponieważ udajemy się do Olesna na mecz z tamtejszym OKS-em.

 

Sparta wystąpiła w następującym składzie :

Czarnecki - Kowalski - Harmata - Jasiok - Śleziak - Jędrocha - Kilian - Kolasa - Niziołek - Robak - Gucwa

grali także :

Krótkiewicz, Bogdanowicz, Bobiński oraz Michaliszyn

 

Widzów : 200

Sędzia : Arkadiusz Przystał - główny, Paweł Nakonieczny, Piotr Kluz - liniowi

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...