Porażka w kluczowym momencie rozgrywek

 

W sobotę nasi piłkarze udali się do Graczy na mecz na szczycie z tamtejszym Skalnikiem. Mając w pamięci historyczny mecz w Paczkowie, w którym po dramatycznym finiszu naszych piłkarzy odrabiając straty z 1:4 na 4:4 mieliśmy nadzieję, że nie taki straszny rywal jak się patrzy. Jednak boisko zweryfikowało co innego. Gdy jeszcze w I połowie gra toczyła się na obu połowach i obie drużyny miały szanse na zdobycie bramek, nasi piłkarze myśleli, że taki wynik utrzyma się do przerwy. Lecz w 45 minucie straciliśmy przysłowiowego gola do szatni. Rzut wolny wykonywał najlepszy strzelec Skalnika czyli Z. Bąk. Dzięki odrobinie szczęścia, uderzona piłka trafiła jednego z naszych obrońców i zmieniła tor lotu całkiem myląc bezradnego Czarneckiego. Druga połowa rozpoczęła się optymistycznie. W 53 minucie, sytuację bramkową na gola zamienił Ł. Krótkiewicz dając nadzieję na dobry wynik. Lecz było to dla bardzo zgubne. Od 70 minucie miejscowi przejęli inicjatywę i udokumentowali to bramkami w 72minucie oraz w 89 i 91 minucie po ewidentnych błędach naszych obrońców. Po meczu, wszyscy zawodnicy załamani schodzili do szatni, wiedząc że coraz bardziej oddalasię wizja gry w III lidze. Trzeba szybko wyciągnąć wnioski po przegranym meczu bo już w najbliższą środę o godz.18.00 rozpoczniemy kolejny bardzo ważny mecz dla obu ekip. SPARTA - POGOŃ PRUDNIK.

 

My musimy wygrać i liczyć na potknięcia rywali nad nami a rywale po słabej rundzie jesiennej, coraz lepiej spisują się na wiosnę i wygrywają mecz za meczem, efektem czego jest 9 miejsce w tabeli. Zapraszamy bardzo mocno na środowy mecz ligowy i zachęcamy do gromkiego dopingu naszych piłkarzy, którym na pewno przyda się doping.

 

Mecz w Graczach rozegraliśmy w następującym składzie :

Czarnecki – Kowalski, Kolasa (82. Szwarga), Harmata, Śleziak – Niziołek (56. Jędrocha), Kilian, Bobiński, Robak, Gucwa (78. Bogdanowicz) – Ł. Krótkiewicz.

 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...