Sparta Paczków wznowiła treningi!

14 lipca 2014r. na Stadionie Miejskim w Paczkowie podopieczni Marcina Krótkiewicza odbyli pierwszy trening po przerwie wakacyjnej. Na murawie pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy prawdopodobnie zasilą zespół Sparty. O konkretnych ruchach transferowych będziemy informować na bieżąco w aktualnościach. Czasu na przygotowanie do sezonu nie ma zbyt wiele, ponieważ Spartanie rozpoczynają rundę jesienną już 9 sierpnia wyjazdowym meczem ze Startem Namysłów. Znamy już plan przygotowań naszej drużyny do ligowych rozgrywek. Pierwsza okazja do sprawdzenia formy naszych zawodników już w najbliższą sobotę. Podopieczni Marcina Krótkiewicza wystąpią w IV turnieju „Lądeckie Lato Piłkarskie” o Puchar Burmistrza Lądka Zdroju, gdzie zmierzą się z zespołami KS Polonia Jaszowice, TJ Dynamo Javornik oraz gospodarzami drużyną KS Trojan Lądek Zdrój. Sparta Paczków rozegra podczas okresu przygotowawczego także kilka spotkań sparingowych, poniżej przedstawiamy ich terminy:

  • 23.07.2014r. SPARTA PACZKÓW - Jaszkowa;
  • 26.07.2014r. SPARTA PACZKÓW - Orzeł Ząbkowice;
  • 30.07.2014r. SPARTA PACZKÓW- Polonia Nysa;
  • 2.08.2014r. SPARTA PACZKÓW - Unia Złoty Stok.
 

Sekcja siatkarska

Następny mecz

Sponsorzy

Polecamy

Zostań sponsorem KS Sparta Paczków

Zarząd KS Sparta Paczków ma dla wszystkich biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Sprawdź co możesz zyskać!

Więcej...

Klub Kibica Sparty Paczków

Klub Kibica Sparty PaczkówAktualne informacje dla Kibiców i wszystkich fanów Sparty Paczków.

Czytaj więcej...

Klubowe gadżety Sparty Paczków

Native RTL SupportJesteś kolekcjonerem gadżetów, chcesz mieć pamiątkę KS Sparty Paczków? Tu zamówisz gadżety wydane przez Klub specjalnie dla Kibiców.

Czytaj więcej...

Materiały reklamowe, banery

Native RTL SupportStrefa serwisowa, tu możesz pobrać materiały reklamowe, linki, banery i buttony.

Czytaj więcej...